GARANTİ KOŞULLARI

Ürününüz fabrika hatalarına karşı satın alma tarihinden itibaren geçerli faturanız ile 1 yıllık garanti kapsamındadır. Ürününüz, garanti geçerlilik koşulları sağlandığı ve stokta bulunacağı süre gözetilerek Elektrik Profesörü tarafından değiştirilecektir.

Garantiden yararlanabilmek için ürün faturanızı ve bu garanti belgesini muhafaza ediniz.

Bununla birlikte, kusurlar ürünün yanlış kullanımından veya ürün üzerinde gelen/web sitemizde kullanım, temizlik ve bakım talimatlarına uyulmamasından kaynaklanıyor ise garanti kapsamında değildir.

İADE KOŞULLARI

  • Satın alma işleminizden % 100 mutlu olmanızı istiyoruz. Satın alınan bir ürünle ilgili fikrinizi değiştirirseniz veya sadece iade etmek isterseniz, bunun için ödediğiniz ücreti geri iade alabilirsiniz. Değişim işlemi ne yazık ki sağlayamıyoruz. İadeler için geçerli olan şartlar aşağıdaki gibidir:

Fikir değişikliği geri dönüşleri:

  • Tüm iadeler kullanılmamış ve orijinal hallerinde, paketi eksiksiz ve hasar görmemiş olmalıdır.
  • İadeniz sipariş tarihinden itibaren 14 gün içinde tamamlanmalıdır.

Bir ürünü iade etmek isterseniz, lütfen bizimle [email protected] adresinden iletişime geçin.

Ürününüz ile birlikte siparişi oluşturduğunuz isim, soyisim ve iade sebebini yazarak, faturanız ile birlikte aşağıda bulunan adrese UPS kargo şirketi ile 058YV5 firma kodunu kullanarak gönderebilirsiniz. 

Eğer ürününüz şirket adına faturalandı ise, iade işlemi için aynı kurumun düzenlemiş olduğu ‘iade faturası’ ile gönderilmesi gerekmektedir.

Kargo takip numaranızı ve gönderim makbuzunuzu ürün elimize ulaşana kadar saklamanız gerekmektedir

Ürün elimize ulaştıktan ve değişim işlemi onaylandıktan  3 iş günü sonrasında ödemeniz kredi kartınıza veya havale olarak tarafınıza yansıtılacaktır.

İADE ADRESİ

UPS Kargo Kodu: 058YV5

Firma: İCONTECH ARGE DANIŞMANLIK LTD. STI
Firma Adresi: Konutkent Mah. 3035 Cad. 74B Suit Tower no:70 Cankaya/ANKARA 

Tel    : +90 312 979 8070

email: [email protected]